02 Mayıs 2015

Türk Telekom Haksız Fatura!

Ben Ankara Sincan Türk Telekom şubesinden 2011 yılında Lenovo marka laptop aldım. 2011 yılında Ankara'dan Van iline tayin oldum. 2011 Ağustos da lojmanlarımız belli olunca Ankara'da kullandığım telefon ve ADSL nakli için Türk Telekom Van şubesine başvurdum, araya deprem girdi. Van ilinde Türk Telekom sağlıklı hizmet veremedi. Benden vermediği hizmet için borç çıkarttı. Bu sorunu da gidip haklı olduğum anlaşıldı.

Benim hesaplarıma ve geçen süre ile laptop taksitlerimin bitmesi gerekirken hala şahsıma fatura edilmektedir. 28 Nisan 2015 yılında Türk Telekom müşteri hizmetlerini aradım durumu anlattım bana laptop 2013 Şubat da aldığım bu tarihte itibaren 31 taksitim olduğu söylenildi.

Uğur 616 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2015

    Sayın Uğur Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Fatih SANCAK Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri TÜRK TELEKOM MÜŞTERİ İLETİŞİM MERKEZİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön