11 Eylül 2015

Türk Telekom Haksız Borç Çıkardı.

0246441*** numaralı telefon 2011 yılında vefat eden oğlum Z***Ö.'ye ait olup, Türk Telekom bu numaraya ait 2015 yılında oğlumun vefatından 4 yıl sonra bir borç çıkarıp ödememiz gerektiğini söyledi. Türk Telekom gibi saygın bir kuruluşun oğlumun vefatından sonra 4 yıl içinde hiçbir şekilde bizlere böyle bir borçtan haberdar etmeden 4 yıllık faiz, harç, avukatlık ücreti gibi ücretleri ekleyerek talep etmesini kınıyorum.

Bu haksızlık karşısında Türk Telekom'u insanlığa davet ediyorum. Mevcut borcu yatırmış bulunuyor ama faturalar haricindeki faizlerin iadesini istiyorum.

Murat 51 Okunma

Cevaplar

  • Murat03 Haziran 2016

    Hala konu hakkında döneceksiniz. Kaç yıl oldu?

  • Murat19 Eylül 2015

    Umarım tarafıma bir cevap verme nezaketinde bulunursunuz.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2015

    Sayın Murat Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zeliha ÇAMURCU Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön