05 Nisan 2013

Türk Telekom Hacklenen Santralim!

Türk Telekom dan ofisime 7 adet hat bağlattım.Ofisim deki bu hatlar Voıp santrale bağlı.hatları bağlattıktan 3 gün sonra santralim hacklendi ve bu hatlardan kontrolüm dışında bir Afrika ülkesine 112-120 saat lik aramalar yapılmış.Türk Telekom. Sahtecilik şüphesi ile hatlarımı kapamış nedenini öğrenmek için Telekom müdürlüğüne gittiğimde gerekçelerini belirttiler ve hatları açmak için benden 2800 lira para aldılar ( her hat için 400 lira )

Yaşanan durumun kontrolüm dışında olduğunu mağdur olduğumu belirttim ancak çıkarılan faturaya itiraz hakkımın bulunmadığını belirttiler.Ödediğim paradan ötürü ciddi zorluk yaşıyorum.

Bayram 143 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Nisan 2013

    Sayın Bayram Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Şikayetvar.com aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zeynep GÖR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön