19 Eylül 2013

Türk Telekom Habersiz Sağlık Sigortası Yapmış!

2 hafta Antalya'da tatile gitmiştim ve eve geldiğimde Türk Telekom'dan yapılmış sağlık sigortasını gördüm. Yalnız babamın üstüne yapılmış evdeki telefon onun üstüne olduğu için. Eve fatura geldi 67 küsür bunun 9, 90 sigorta iyi de babam zaten öğretmen olduğu için sigortası var kim size özel sigorta yapın dedi ki?

Sigortanın içeriğini okuduğumda eğer iptal ettirirseniz 118, 80 ödemek zorunda kalırsınız diyor gel birde buradan yak. Çıldırmak üzereyim. TTNET'i de evin sabit hattını da iptal ettirmek istiyorum ama evdekiler izin vermiyor iyi de Türk Telekom kimden izin aldı da bu sigortayı yaptı babama? Şikayetçiyim Telekom'dan habersizce bu sigortayı yaptığı için.

Pınar 116 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Eylül 2013

    Sayın Pınar Azer, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Döne AYNUR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri ve Bayileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön