10 Nisan 2013

Türk Telekom Görüşme Kısıtlanması!

Şirketimiz 2010 yılından itibaren Türk Telefon hatlarını Bizfonik üzerinden görüşmektedir. Her iki firmaya da ödemelerini aksatmaksızın yapmıştır. Ancak 05. 04. 2013 itibarıyla şirketimiz hatlarından dışarıya arama herhangi bir haber verilmeksizin kapatılmıştır.

Türk Telekom Bizfonik ile anlaşmazlık içinde olduğunu konuşabilmemiz için tarife bilgisini elektronik ortamda ve sözlü olarak vermeden hizmeti kendilerinden almamız konusunda zorlamakta ve buna onay vermeden hatlarımız kullanıma açmamaktadır. Bizfonik ile sözleşmemiz halen devam etmektedir. İki kuruluş arasındaki anlaşmazlıktan dolayı müşterilerin mağdur edilmesi kanunen ne kadar doğrudur. Bu konuda biz çözüm bulamıyoruz.

Fuar 175 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Nisan 2013

    Sayın Fuar Dizayn D. , Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön