06 Eylül 2013

Türk Telekom Görevini İhmal Ediyor Hizmeti Aksatıyor!

Mardin ili Mazıdağı ilçesinde meydana gelen kablo hırsızlığı sonucu 02.05.2013 tarihinde kesilen hizmetler Türk Telekom tarafından ihmal edilerek kablolar yapılmamaktadır. Daha önce meydana gelen kablo hırsızlıklarında da aynı şekilde ihmal edilerek çok uzun süre sonra arızalar giderilmişti.

Aynı hat üzerinde yaklaşık 10-15 müşterisi bulunmasına rağmen Türk Telekom müşterilerine hizmet götürmemekte ve onları ihmal etmektedir. Bu Türkiye'de bize yardımcı olacak kimse yok mu acaba nedir bu Türk Telekom'dan çektiğimiz.

Mehmet 48 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 24 Eylül 2013

    Hayatımda mecburen hizmet almaya çalıştığım en vasat şirket...

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sayın Mehmet Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön