10 Nisan 2013

Türk Telekom Geri Ödeme Hala Yapılmadı!

İnternet hattınızın iptali sonrasında, 87, 64 TL iade tutarınız oluşmuştur. diye 25. 01. 2013 tarihinde bir mail aldım. Gereken bilgileri internet üzerinden verdim. hala bekliyorum geri ödeme yapılacak diye. Türk Telekom un alacağı olsa faiz üstüne faiz koyar misli misli alır. fakat sıra vatandaşa geldi mi ne kadar geciktirebilirsen geciktirir. peşine düşüp arasan da yatırmaz. Kendi kendi istediği zaman yatırır gecikme zammını uygulamadan. Bunları mahkemeye verip misli misli almak lazım. Bunlar ondan anlar.

Yunus 121 Okunma

Cevaplar

  • Yunus 16 Mayıs 2013

    alacağınızı 7 iş günü içerisinde hesabınıza yatıracağız dediler ne yatan para var ne çekilen para.daha bekliyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön