17 Şubat 2015

Türk Telekom Gelmeyen Faturalar.

Bir firmada çalışıyorum, firmamız üzerine bağlı olan 3 hattımıza faturaları gelmiyor ne mail yoluyla ne de posta yoluyla maalesef ulaşmıyor. Müşteri hizmetlerini aradığımda vakıf veya dernek olduğunuzdan sistemden size yardımcı olamıyorum deniliyor. Ve benim faturam neden gelmiyor peki ödemesi yapılıyor her şeyi tamamda neden ben faturalarımı alamıyorum dediğimde gene cevap verilemiyor.

Düzenli ödeme yapacaksın ve sonrasında ayaklarına kadar gideceksin lütfedip ödediğin faturaların kopyalarını bir zahmet verecekler. Nasıl böyle bir sistem mevcuttur. Diğer hizmet aldığım firmalardan bunları kolayca talep ettiğimde alabiliyorken neden Türk Telekom'dan faturalarımızı alamıyoruz.

Merve 1.084 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2015

    Sayın Merve Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zekeriya AY Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön