01 Nisan 2013

Türk Telekom Geldik Yoktunuz Dediler!

10 günü aşkındır Telekom un yeni abonesiyim. Telefon hattımı bağladıktan 1 gün sonra internet bağlanmadan tlf. hattımın da kesik olduğunu gördüm Telekom a bildirdim telekom bana attığı mesajlarda arıza yoktur diyor ama santraldeki memur apartmandaki kart bozuk 10 dakikalık bir iştir yapacağız dedi.

Şimdi o günden bu yana internet hattım var ama telefonum kesik memur beyi aradım 3 gün önce bana sabah saat 9:00 da geldik sen yoktun 3 gün sonra sana bir daha ekip göndereceğim dedi. Bugün aradım yine sana 3 defa ekibi gönderdim ama sen yoktun dedi diyorum ki burada nöbet mi tutacağım cebim var sizde beni arasaydınız dedim memur beyde bana diyor yok sen bizi ara. gelirsek 10 lira para alacağız dedi sağolsun.

Hikmet 80 Okunma

Cevaplar

  • Hikmet 03 Nisan 2013

    sorunumuz çözülmüştür türk telekoma ve şikayet var.coma sonsuz teşekkür ederim

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2013

    Sayın Hikmet Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebinize ilişkin inceleme sonuçlanmış olup, ayrıntılı bilgiyi tarafınıza iletmiş bulunmaktayız. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Ömür SÖYLEMEZ Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön