10 Şubat 2014

Türk Telekom Geçersiz Faturalandırma Yaptı

31 Aralık 2013 günü sabahtan, Türk Telekom İçerenköy hizmet binasına giderek bizzat müracaat ve form dilekçe doldurarak 262 311 ** ** no'lu telefonumu kapattırdım. Dilekçe kabul olundu ve dilekçemi alıp bilgisayarda işleme koyan memure, telefonumun o gün itibarıyla kapatıldığını ve 2014 için faturalama yapılmayacağını, ancak santral işlemleri için beni bir hafta içerisinde arayacaklarını söyledi.

Ancak tarafıma 20 Şubatta ödenmek üzere 138.06 TL fatura çıkarılmıştır. Bugün 4441444 no'lu telefonda G**** hanımla yaptığım görüşme sonunda şikayetimi 1-94411*** no ile kaydettirdim.
Yardımcı olunmasını ve hiç kullanmadığım telefon faturasından kurtarılma mı istiyorum.

Nabi 85 Okunma

Cevaplar

  • Nabi'nin Teşekkür Mesajı14 Şubat 2014

    Kader Hanım, ilginize ve olumlu sonuçlandırılması için yaptığınız katkılara teşekkür ederim. Saygılar, N.Nabi Eren

  • Nabi 14 Şubat 2014

    Şikayetvar kurumuna çok teşekkür ediyorum. Süratle ve etkili bir biçimde şikayetimi aldı, iletti ve olumlu sonuca ulaşmasına katkıda bulundu.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Şubat 2014

    Sayın Nabi Eren, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön