Türk Telekom Fiber Saha Dolabı Yok!

Süleyman K. |

Fiber saha dolabı yok klasik saha dolabı var, bir çözüm Tekirdağ büyük şehir ilçe Süleyman Paşa Aydoğdu Mah. Standart saha dolabı var alt yapı çok kötü alt yapı sistemi var max. 6-7 bit alıyoruz oda saha dolabına yakıns,a alt yapın iyi bu değerler geliyor ama gün içi kopmalar sık sık oluyor artık çözüm gerek, diğer mah. Süleymanpaşa ilçesisinde fiber saha dolabı var alt yapı iyi yakınsan saha dolabına geliyor maximum değerler geliyor istediğin paketleri kullanabiliyor fiber saha dolabı bile yoğunluktan bile standart saha dolapları geri dönüş oluyor, kısa bir süre için lütfen kökten bir çözüm olsun fiber saha dolabı bile yetersiz kalıyorsa altyapı değişecek fiber dolap. Büyücek üst. soğutma olacak.

Etiketler :

Hat / Şebeke / Bağlantı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Ekim
  16:25

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 06 Ekim
  13:35

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.