17 Nisan 2013

Türk Telekom Fiber Modem Bağlantı Hatası!

Yaklaşık 1 ay önce adres değişikliği nedeniyle 2362**** nolu telefonum nakil oldu. Yeni yerleşim adresimde fiber hat kurulu olduğu için Türk Telekom görevlileri tarafından TILGIN marka modem beraberinde 2 kutu evimin duvarlarına monte edildi. Modem üzerindeki telefon ışığının 1 gün içinde yanacağını söylerek evimden ayrıldılar.

Aradan 1 ay geçmesine, arıza bildirimi yapılmasına rağmen, telefonla bilgi alma çabalarıma rağmen kimse ilgilenmemiştir. Öncelikle Türk Telekom'un kendi kendi kurduğu modem hakkında bilgisi yoktur. Arıza bildirimi yapılmasına rağmen geri dönüş yapılmamıştır. 1 aydır fatura ödememe rağmen internet kullanımında bulunamıyorum.

Münir 754 Okunma

Cevaplar

  • Münir20 Nisan 2013

    Yapılan bilgilendirmeden sonra ev telefonumu kapatma kararı aldım. Saygılarımla, Güneş AVCU

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine Güneş Bey ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön