11 Temmuz 2013

Türk Telekom Fiber İnternet Alt Yapısı

Öncelikle internet servis sağlayıcım TTNET olmadığından muhatabım TTNET firması değildir. 5 aydan beri Türk Telekom'un alt yapısından kaynaklanan sorunundan dolayı sağlıklı olarak internete bağlanamıyorum. Ekteki resimlere bakıldığında görülecektir ki modeme gelen hızın düşük ve hattın zayıflama oranının %72 oranlarında. Sorunla ilgili Türk Telekom Santral binasına gide gele artık teknik bütün ifadeleri öğrenmiş oldum.

Sorunun tek çözümü Adıyaman Merkez 58 nolu saha dolabının yerine takılacak olan fiber dolabından geçiyor. Fiber kablosu çekildiği ve geldiği söylenen fiber dolapların montajının yapılıp yapılmayacağının öğrenmek istiyorum.

Abuzer 277 Okunma

Cevaplar

  • Abuzer 12 Temmuz 2013

    Firmanın cevabı hazır metin, sadece Müşteri İlişkileri Uzmanının adı ve soyadı değişik. Sorunun çözümüne yönelik veya sorumun cevabı olarak verilmiş bir cevap değil. Reklamlarda ışık hızında interneti tüm Türkiye'ye döşedik demek kolay. Zengin ve kodamanların bulunduğu yerlere fahiş bir ücret karşılığında fiber hat çekilerek olmuyor, gerçekler Adıyaman Merkez 58 nolu sahada. 1024 kb/sn (kopma olmazsa şayet) kaplumbağa hızında internet.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Temmuz 2013

    Sayın Abuzer Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön