23 Şubat 2013

Türk Telekom Fazla Kesilen Fatura İadesi Yapılmıyor!

Ürün ve hizmetlerinden memnun olmadığım için hattımı iptal ettirmek istedim. Hattımı iptal ettirmez isem 63TL olan faturam 6 ay boyunca %50 indirimli yani 31,5TL olacağı söylendi ve sözleşme imzalandı. Ocak ayı faturam 94,5TL geldi ve itirazda bulundum. Müşteri hizmetleri bir yanlışlık yapıldığını kabul edip, inceleneceğini söyledi ve kayıt oluşturdu.

Geri bildirim olarak önce fazla gelen faturayı ödemem gerektiği, fazla olan miktar gelecek aylardan düşüleceği söylendi. Ben yanlış kesilen faturamın iptalinin yapılıp doğru fatura kesilmesini istedim. Ne hakla benden 3 aylık fatura peşin olarak isteniyor? Müşteri hizmetlerinden bunun cevabını istiyorum 4 kere oldu kayıt oluşturuyorlar.

Altuğ 633 Okunma

Cevaplar

 • Altuğ24 Aralık 2014

  Ciddiyetsiz bir şirket hala cevap yok ve param iade edilmedi

 • Altuğ15 Ocak 2014

  Şikayetim hiçbir şekilde cevaplanmadı

 • Altuğ27 Şubat 2013

  Neyin bilgilendirmesini yaptınız? Mail adresime değil buradan herkesin görebileceği şekilde açıklama istiyorum.

 • Altuğ27 Şubat 2013

  Mail ortamında verilen cevap buradaki gibi otomatik. Aşağıdaki mesaj gelmiştir. Ben karşımda sorularımı yanıtlayacak muhattap istiyorum. Nasıl bir ciddiyetsiz bir şirket anlamadım. Değerli Müşterimiz, www.sikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz talebiniz ile ilgili olarak, 25.02.2013 tarihinde çağrı merkezi üzerinden bırakmış olduğunuz bildirime ait araştırmalar devam etmektedir. Sonuçlandığında tarafınıza bilgi verilecektir. Sorunlarınızla ilgili 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı TTNET Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr web sayfamızdan “bize ulaşın” formu ile Güncel irtibat bilgilerinizi iletmeniz durumunda size yardımcı olunacaktır.

 • Türk Telekom Temsilcisi27 Şubat 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Altuğ25 Şubat 2013

  Hala benden yanlış kesilen faturayı ödemem gerektiği bilgisi veriliyor.

 • Altuğ25 Şubat 2013

  Herhangi bir çözüm bulunmamıştır.

 • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Altuğ24 Şubat 2013

  Yarın Faturanın son ödeme tarihi. Bu geceye kadar sorun çözülmez ise kendi hattımı iptal ettirip. Ayrıca fazla ödediğim parayı faizi ile geri isteyeceğim. Tüm tanıdıklarıma da türktelekom ve ttnet hatlarını iptal ettirmeleri için çalışmalara başlayacağım.

 • Altuğ24 Şubat 2013

  Ürün ve hizmetlerinden memnun olmadığım için hattımı iptal ettirmek istedim. Hattımı iptal ettirmez isem 63TL olan faturam 6 ay boyunca %50 indirimli yani 31,5TL olacağı söylendi ve sözleşme imzalandı. Ocak ayı faturam 94,5TL geldi ve itirazda bulundum. Müşteri hizmetleri bir yanlışlık yapıldığını kabul edip, inceleneceğini söyledi ve kayıt oluşturdu. Geri bildirim olarak önce fazla gelen faturayı ödemem gerektiği, fazla olan miktar gelecek aylardan düşüleceği söylendi. Ben yanlış kesilen faturamın iptalinin yapılıp doğru fatura kesilmesini istedim. Ne hakla benden 3 aylık fatura peşin olarak isteniyor? Müşteri hizmetlerinden bunun cevabını istiyorum 4 kere oldu kayıt oluşturuyorlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön