17 Ocak 2014

Türk Telekom Fazla Gelen Faturaları Düzeltmiyor!

Abonesi olduğumuz Türk Telekom 366417**** ve 366417**** no'lu hatlara 15.01.2014 son ödeme tarihli faturalar fazla gelmiştir. Bu hatlara birer tane de adsl hizmeti bağlıdır.

Bu kurumunuzdan fazla gelen ikinci faturalardır. Daha önceki faturalarda müşteri hizmetlerini arayarak bilgi almak istedim fakat tatmin edici bir cevap alamadım. Sizi kınıyorum! Ortada yanlışlık olduğu ortadadır. Bu yanlışlığın derhal düzeltilmesini istiyorum! Düzeltilmediği takdirde bahsettiğim sabit hatların ve bu hatlardan alınan adsl hizmetlerinin kapatılmasını istiyorum.

Ömer 46 Okunma

Cevaplar

  • Ömer17 Ocak 2014

    Aradıklarında çözüm yerine bahane üretiyorlar. Hat sahibi numarasını vermeme rağmen hala kendisine ulaşmadılar!

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Ocak 2014

    Sayın Ömer Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön