27 Ağustos 2013

Türk Telekom Faturam Yüksek Geldi!

Temmuz ayında normalde 17.33 TL gelmesi gereken faturam 62 TL olarak geldi. Bu konu ile ilgili müşteri hizmetlerini aradım. Bana Akşam 7'den sabah 7'ye kadar Gsm telefonlarını aradığım için faturamın bu şekilde yüksek geldiğin söylediler.

Akşam 7'den sabah 7'ye kadar 1000 dakika kampanyası için siz aradınız beni kampanyaya kayıt ettiniz. Bundan dolayı kampanya bitimi ile ilgili bir bilgi verilmedi. Ben 17.33 TL'lik faturanın dışında kalan ücretin faturadan düşürülmesini talep ediyorum. Eğer ki yarın saat 17'ye kadar iade yapılmaz ise hattıma ait telefon ve TTNET internet hizmetlerini kapatacağımı tarafınıza bildirir ve hukuki yollara başvuracağım.

Sinan 60 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Sayın Sinan Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön