16 Mayıs 2013

Türk Telekom Fatura Sorunu!

2012 yılında Ağustos ayında Türk Telekom a giderek telefonumuzun dondurulmasını, internetimizin kapatılması talebinde bulunduk. Orada hazırlanan kağıtları telefonun dondurulması, internetin kapatılması talebinde imzaladık. Şubat ayına kadar telefon dondurulmuş şekilde kaldı. Şubat ayında telefonu açtırdık. İnternetimiz kapatıldı sanıyorduk fakat internet kapatılmamış ve bize bu konuda bir bilgi verilmemiştir.

Dört aylık fatura 200 lira olarak gelmiştir. Özet olarak söyleyecek olursak Türk Telekom un internetin kapatılmasına dair verdiğimiz dilekçeyi sisteme işlememiş olması ve bu konuda bize hiç bir şekilde bilgi verilmemiş olmasıdır. İlgilenirseniz çok memnun olurum.

Esra 29 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön