24 Ağustos 2013

Türk Telekom Fatura Göndermeyip İcra Takibi Başlatmış!

Ocak ayında 70TL' lik borç için herhangi bir fatura göndermiş değil üstelik avukata vermiş 240 TL olmuş. Ne bir ihbarname ne bir telefon açma zahmetinde bulunmuş. Daha dün avukat arayıp borcumuz olduğunu söylüyor. Oysa biz her kuruma borcumuz sıkıntısız ödeme yapıyoruz. Bizde hizmetten memnun olmadığımızdan M*** geçiş yaptık.

4 faturaya Telekomda 410 TL öder iken şimdi 6 telefona 175 TL ödüyoruz. Fark Telekom'un farkıdır. Gelelim saadete; Bu telekom denen firma ve onun uzantısı olan TTNET müşteri temsilcileri sabah akşam bıktırırcasına arayıp duruyorlar. O zaman bize ulaşmaları kolay oluyor da 3 krş borcunuz var diye neden aramıyorlar? Hayret.

Göksal 434 Okunma

Cevaplar

  • Göksal30 Ağustos 2013

    göstermelik arandık sonuçtan pek umutlu değilim. zira kurumsal dediğinizde; kanun ve kuralların esiri olan tipler muhatap oluyor o yüzden pek umutlu değilim.. aksi olursa Hayret edeceğim..

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ağustos 2013

    Sayın GÖKSAL AKBAY, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön