29 Mart 2013

Türk Telekom Fahiş Ücret!

Türk Telekom ADSL hattımı yalın Internet'e cevirdim normalde 49 tl ödediğim faturayı sabit telefon hattımı kapattığım halde 70 kusur lira faturalar geliyor. 1 ay önce kadar müşteri hizmetleri beni çalıştığım bir saatte arayıp telefonda galyana getirerek sözleşme yeniledi 50 lira gelecek diye bilgi verdi 70 kusur lira ödüyorum bu faturalara ve duruma itiraz ediyorum veya tarifemi değiştirmenizi istiyorum.

Güven 41 Okunma

Cevaplar

  • Güven12 Ocak 2014

    yaklaşık 10 gündür interneti kullanamadım ttnet genel merkezini aradığımda bu interneti kullanamadığım sürenin tarafıma iade edileceği söylendi ama hala bir bilgilendirme gelmedi.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön