06 Eylül 2013

Türk Telekom Fahiş Fatura Gönderdi!

Her ay düzenli olarak aylık 12,5 TL sabit ev telefonu faturam gelmekteydi. Ancak Türk Telekom'ca Düzenlenen 7'den 'ye bedava (cep telefonları da dahil) kampanyasına katıldım.Daha ilk ayda Ağustos 15 tarihli faturamda 25 TL fatura geldi.Oysaki hiç bir ek ilave ücret alınmayacağı tarafıma taahhüt edilmişti.

Tarafıma ivedilikle bu durumun izahını ve düzeltilerek tarafıma ücretimin iadesini;aksi halde kanuni yaptırım ve tüketici koruma heyetine başvuracağımı bildirdim.Daha önceden de bu durumu ilettiğim halde herhangi bir geri dönüş veya düzeltme olmadı.Gereğini saygılarımla arz ederim.

Ahmet 59 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sayın Ahmet Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön