02 Nisan 2014

Türk Telekom Evraklarımızı İşleme Koymamış!

Daha önceki şikayetimde, devir işlemleri için randevu alan personel gelmediği için şikayette bulunmuştum. Şikayet üzerine şikayetli müşterilere bakan E. adında diğer bir arkadaş geldi.Hatta şikayet üzerine özel yönlendirildiği için tüm istediği evrakları titizlikle hazırlamamızı istedi. Tamamını hazırlayıp teslim ettik.

2 ayı aşkın bir süre geçmesine rağmen faturalar gelmeyince merak edip aradık, ve gördük ki bizim o hummalı şekilde hazırladığımız evrakların hiçbiri işleme girmemiş ve devir gerçekleşmemiş.İşlemi yapan arkadaşı aradığımızda " ya sizin evraklarınızda eksikler var, tekrar hazırlamanız gerek" diyor. Müsait olunca gelecekmiş kendisi...Türk Telekom'dan şikayetçiyim.

Mustafa 139 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Nisan 2014

    Sayın Mustafa Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön