01 Nisan 2015

Türk Telekom Eve Hat Çekilmiyor!

Bütün internet sağlayıcıları Türk Telekom altyapısını kullanıyor. Ben de doping net kullanıyorum yeni taşındığım binada hat olmadığı için Doping Net nakil işlemimi gerçekleştirmiyor. G.O.P. Türk Telekom'a dilekçe verdik aradık sorduk ama cevap veren bile olmadı. Ya bir eve hat çekmek ne kadar zor olabilir ki.

Din görevlisiyim internet çok gerekli. Öğrenci kayıtları, vaazlar, hutbelerin hazırlanması gibi çoğu konuda gerekli ama İstanbul'da internetimiz yok. Türk Telekom'dan ricamız evimize hat çekilmesi hem de bir an önce. Bu kadar düştüyseniz bağlayın parasını verelim.

Musa 263 Okunma

Cevaplar

  • Musa'nın Teşekkür Mesajı05 Nisan 2015

    Sorunumu hızlı bir şekilde hallettiğiniz için çok teşekkür ederim.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2015

    Sayın Musa ÖZTÜRK, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zekeriya AY Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön