05 Mayıs 2014

Türk Telekom Ev Telefonu Borcunu Kapatmadı.

Ağustos 2013 tarihinde ADSL hattımın bağlanabilmesi için Niğde'de bir telefon hattı açtırdım. Aynı ay içinde Niğde Telekom Müdürlüğü'ne giderek hem ADSL hem de telefon hattımın kapatılması için başvurdum.

Bunun sonucunda ADSL hattı kapatıldı. Fakat başvuruma rağmen telefon hattım kapatılmamış. Tarafıma hiçbir fatura gönderilmedi. Kasım ayında borcumun olduğunu öğrenip tekrar hattın kapatılması için başvurdum. Defalarca müşteri hizmetleri ile görüştüm. Ocak 2014'te tarafıma Kasım ve Aralık ayları için borç tebligatı yapıldı. Tamamıyla Türk Telekom'un hat iptali prosedürünün yanlışlığından dolayı oluşan borçlarımın silinmesini, Ağustos sonrasına ait tüm ücretlerin iadesini talep ediyorum.

Berkay 77 Okunma

Cevaplar

  • Berkay 12 Mayıs 2014

    Türk Telekom hakkında yasal yollara başvuracağım.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Mayıs 2014

    Sayın Berkay Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Onur AKIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön