14 Mayıs 2013

Türk Telekom Eski Tarifeme Geçemiyorum!

Türk Telekom tarafından 09 Mayısta arandım. Söylenene göre 12 ay taahhütlü bir kampanya olduğu ilk 6 ay 12. 5 TL olduğu sonraki aylarda ise 22 TL olduğu söylendi. Ben tarife ücretimin zaten 17. 5 TL olduğunu söylediğimde kendisi belirtmiş olduğu tarifeye geçmem durumunda 1 sene içerisinde daha az ücret ödeyeceğimi belirtti. ( Hesapladığınızda herhangi bir faydası olduğu görülecektir çalıştığım için o anda malesef hesaplayamadım.)

Kendisine daha sonra önceki tarifeme geçebilir miyim diye sorduğumda evet dedi yani hatalı bilgi verdi. Boşluğuma geldi ve kabul ettim. 10 dakika sonra aradım eski tarifeme geçişin mümkün olmadığı söylendi. Sadece eski tarifeme geçmek istiyorum hepsi bu.

Efe 80 Okunma

Cevaplar

  • Efe 18 Mayıs 2013

    Şikayet No : 1797609 numaralı şikayetim üzerine 4 gün önce arandım ve tekrar tarafıma geri dönüş yapılacağı bilgisi verildi. Ancak tarafıma geri dönülmedi.Ardından şimdi çağrı merkezini aradığımda talebin kapandığını öğreniyorum. 4 gündür klasik cevaplardan başka birşey duymadım ve resmen şikayetlerimde geçiştiriliyorum. Konuyu yasal mercilerle paylaşacağım.

  • Efe 17 Mayıs 2013

    Talebimin üzerinden 3 gün geçti ancak hala sonuçlanmadı. Gün içerisinde sonuçlanmasını rica ediyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Sayın Efe Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Yılmaz Anıl ŞEN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön