13 Eylül 2013

Türk Telekom Eksik Bilgilendirme Yapmadı!

27 temmuz-31 ağustos 2013 tarihleri arasında yurt dışında olmama karşın, ev telefonuma 30 temmuz-29 ağustos 2013 tarihleri arasındaki dönem için 75 TL fatura gönderilmiş. Müşteri temsilcisi "ev avantaj" paketi kullandığımı, telefonu kullanmasam bile vergiler dahil aylık 75 TL'nin kesileceğini söyledi.

Bu paketi alırken bana böyle bir şey ifade edilmedi. Benzer bir eksik ve yanlış bilgilendirmeyi TTNET de yapmıştı. Web sayfasındaki bilgi ile müşteri temsilcisinin açıklaması çelişkiliydi, avantaj yurt dışı paketi ile ilgili bu şikayetim geçiştirilmişti, anlaşılan Türk Telekom kılıf bulmakta ustalaşıyor. Kayıtların tekrar dinlenmesini ve kullanmadığım döneme ait ücretin iadesini talep ediyorum.

Konuralp 79 Okunma

Cevaplar

  • Konuralp 21 Eylül 2013

    Şikayetle ilgili araştırmaları halen devam ediyor. Hakaret edip suç işlememek için kendimi frenliyorum.Herhalde telefon bağlantısını başka bir şirketten yaptırmak dışında seçenek kalmadı, Türktelekomun sahiplerine ve yetkili elemanlarına buradan selam yolluyorum, onlar ne demek istediğimi anlayacaklardır!

  • Konuralp 17 Eylül 2013

    Türk Telekomdan herhangi bir sonuç bildirilmedi, zannediyorum incelemeleri (!) devam ediyor, kendilerine iyi incelemeler diliyor, internet sunumunda gösterdikleri hızı burada da sergiledikleri için tebrik ediyorum, baştan savma bir cevapla şikayeti geçiştirmede gösterdikleri ticari zeka gösterisinin de diğer firmalara emsal teşkil etmesini umuyorum, bravo Türktelekom. Türktelekomu özelleştirenleri de atlamayalım, onlara da buradan en içten sevgilerimi iletiyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Eylül 2013

    Sayın Konuralp Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön