11 Aralık 2013

Türk Telekom Eksik Bilgilendirme Yaparak Yüksek Faturalar Yansıtıyor!

224248**** no'lu hat sahibiyiz. Türk Telekom firmasından 22,90 TL aylık ödemelerle bir yıllık telefon aboneliği gerçekleştirdik. Hattımıza 500 dk Her Yöne paket tanımlandı.

Fakat Türk Telekom yaptığımız yurtiçi telefon görüşmelerinin bazılarından ücretler talep etti. Her ay 22,90 TL'nin üzerinde faturalar gelmeye başladı. Sebebini sorduğumuzda ise Superonline yada TTNET gibi firmalar üzerinden kullanım yapan kişilerle görüşüldüğü ve bunun her yöne konuşma paketinin içinde yer almadığı söylendi.

Böyle bir şey hiçbir yerde görmedim. İnsanlara her yöne paket satıp farklı ücretler talep etmek tamamen haksızlık. Eğer mağduriyetim giderilmezse Türk Telekom firmasına dava açacağım.

Ersin 135 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Aralık 2013

    Sayın Ersin Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön