26 Haziran 2014

Türk Telekom Ekibi Bağlantı Kablomu Kesiyor!

24.06.2014 tarihinde Türk Telekom görevlileri tarafından internet kablom kesilerek komşunun telefonu bağlanmıştır. Bu konuda TTNET'i ve tarafınızı bilgilendirdim ancak bağlantı halen sağlanmadı. Kablo bağlantımın biran önce yapılarak internet kullanmamın sağlanmasını istiyorum. Bu sorunun bir daha yaşanmamasını istiyorum. Gelipte görevliler benim kablolarımı kesmesin.

Hamdi 125 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Haziran 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Hamdi26 Haziran 2014

    Kablom halen bağlanmadı.Müşteri hizmetlerine de ulaşılamıyor.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Haziran 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön