06 Kasım 2014

Türk Telekom E4 Akıllı Ev Telefonu Arızalı!

04.03.2014 tarihinde Rize/Fındıklı TTNET bayiinden e4 Akıllı Ev telefonu satın aldım. Tüm ayarlarını yapmama rağmen arayan numarayı göstermiyor. Bu sebeple aldığım günden beri kullanamıyorum.

Aldığımın ertesi günü satın aldığım bayiye gereğinin yapılması için gittim. Bana kendilerinin bir şey yapamayacağını, yetkili servise benim göndermem gerektiğini söylediler. Sözleşmede yazan Yetkili servisin internet adresini ve telefon numaralarını verdiler. Yetkili servise mail gönderiyorum cevap yazmıyorlar. Telefon ediyorum, açmıyorlar. Son çare olarak buraya yazmaya karar verdim. En azından bir muhatap bulacağımı umuyorum.

Selçuk 822 Okunma

Cevaplar

  • Selçuk17 Aralık 2014

    Türk Telekom firmasının sorunumla ilgili talebim için 06 Kasım 2014 tarihinde konu ilgili birimlere iletilmiştir,inceleme aşamasındadır,en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır cevabı geldiğinde sorunumun giderileceği konusunda ümitlenmiştm.Bu gün 17 Aralık 2014 ve galiba konu hala inceleme aşamasında. Saygılarımla.

  • Selçuk01 Aralık 2014

    Türk Telekom firması bana geri döndüve şikayetimle ilgilenerek yetkili teknik servisle iletişime geçebileceğim telefon numaralarını verdi.Bu beni ziyadesiyle memnun ettiFakat o telefonları aradığımda İstanbul Anadolu yakası olmasına rağmen karşıma çıkan müşteri hizmetleri yetkilisine derdimi anlattığımda istediğim servise beni aktaramayacağını söyledi.Sebebini sorunca burası yurtdışı dedi.Ben sorunum aynen devam ediyor.Saygılar.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Kasım 2014

    Sayın Selçuk Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Pelin ÖCAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön