24 Kasım 2014

Türk Telekom Düzelmeyen Telefon Hattı!

Kullanmakta olduğum telefon hattından yaklaşık 3 haftadır çevir sesi olmasına rağmen ne arama yapılabilmektedir ne de arama alabilmektedir. Halihazırda firmanız aracılığıyla Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri alarm sistemi kullanmaktayım. Dolayısıyla evimde bulunan alarm sistemi merkezi birimle haberleşememektedir. Bu nedenle mevcut arızanın biran evvel düzeltilmesini, aksi halde oluşacak her türlü maddi manevi zarardan firmanızı sorumlu tutacağımı belirtmek isterim.

Mehmet 331 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 27 Kasım 2014

    Pelin Hanım'la görüşmemizin akabinde tekrar arıza kaydım düzeltilmeden kapatıldı ve SMS gönderildi. Üstüne üstük bu sefer internet hizmetimi de kapattılar. Lütfen acil olarak konu hakkında bilgilendirme sağlayınız.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Kasım 2014

    Sayın Mehmet Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Pelin ÖCAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön