29 Eylül 2014

Türk Telekom Duyarsız Davranıyor.

Türk Telekom'dan aylık 750 dakika her yöne paketim olmasına rağmen Son iki ayda 300 TL gibi bir fatura gelmesi üzerine hatanın hiç bir yönlendirme yapmamama rağmen telefonum meşgul iken faks yada data hattı gibi bir şeylere yönlendirilmesinden kaynaklandığını tespit edip çağrı merkezini arayarak yönlendirilmenin iptalini istedim.

İlk aramamda tuşlama bilgileri verilerek yönlendirmeyi iptal etmem istendi istenileni yaptım fakat hiç bir şey değişmedi yüksek gelen fatura konusunda hiç bir çözüm yapılmaz iken artık çağrı merkezini aramaktan yorulduğum için sadece yönlendirilmenin iptali için 4. kez aradığım çağrı merkezinde defalarca dosya no'ları açıldı ama maalesef yine sonuç alamadım.

Zafer 1.519 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Eylül 2014

    Sayın Zafer BEY, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zekeriya AY Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön