28 Kasım 2013

Türk Telekom Dondurulan Hattımı Haber Vermeden Açmış!

Bir buçuk yıl kadar önce Avcılar iletişim merkezinden hattımı kapatmaktansa hattı donduralım dediler tamam dedim ve 6 aylığına dondurdum.

Sonrasında hat açılacağı zaman haberdar ediyorlarmış neyse 6 ay sonra hat sesi asla oluşmadan hat açılmış. Aradan 3-4 ay geçti birikmiş borcunuz var 80 tl dendi. İkitelli Türk Telekom müdürlüğünde şikayet dilekçesi doldurdum ve bakiyeyi ödemedim.

Aradan 2-3 ay geçti bugün müşteri memnuniyeti vs konularından bir haber bir bayan vatandaş avukatlık olmamak için aralıktan beri oluşan borcunuzu ödeyin demekte ve ben dilekçem vardı ne oldu zaten hiç açılmadı ki dediğimde''hat sizin adınıza ben mi takibini yapacağım arıza kaydı açtırsaydınız? diyorlar.

Derya 39 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Kasım 2013

    Sayın Derya ÇETİN, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Onur AKIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön