12 Nisan 2013

Türk Telekom Dondurduğum Hattı Aktif Etmiş!

Türk Telekom dondurmuş olduğum telefon hattımı istemediğim halde aktif etti ve kullanmadığım hat üzerinden fatura kesti. Dondurma süresi bitti diye arandım ve sorduklarında "hayır tekrar aktif etmek istemiyorum" dedim. Ama hat kendi kendine aktif olmuş ve fatura ödemek zorunda bırakılıyorum.

Bu resmen abone hakkını çiğnemektir. En ufak şikayette il müdürlüğüne gitmemizi istiyorlar fakat orada da her konuda haksız biz çıkıyoruz, mağdur edilen hep aboneler oluyor. Bu şikayete cevap yazarak mağduriyetler çözülmüyor, para için bu kadar etik dışı işler yapılmaz. İnternet ve telefon aboneliğimi değiştireceğim. Türk Telekom adlı firmayı protesto ediyorum.

Gürdal 121 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Nisan 2013

    Sayın Gürdal Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön