02 Ocak 2015

Türk Telekom Direk Dikmedi!

Https://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/2883768/telefon-diregi/3uh6n attığım linkte okumuş olduğunuz şikayeti yazdım ve beni aradılar direk dikme işlemi için en geç 19.12.2014 tarihi ne kadar dikilecek dediler ama hala direk dikilmedi. En kısa zamanda direğin dikilmesini istiyorum.

Servet 2.228 Okunma

Cevaplar

  • Servet03 Ocak 2015

    Ya hep böyle diyorsunuz en kısa sürede dikilecek ben lafa değil icraata bakarım dikemiyor sanız söyleyin ki bilelim oyalayıp durmanın bir anlamı yok yıl 2015 olmuş siz 2 direği dikemiyor sanız bu işi bırakın bu işten anlayanlar yapsın:) fatura ödemelerine para almaya geldi mi hemen alıyorsunuz ama icraata geldi mi sıfır! ! !

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Ocak 2015

    Sayın Servet Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön