Türk Telekom Direk Devrilmesi Sonucu Oluşan Arıza Devam Ediyor!

Mehmet Selim A. |

Telefon direğinin devrilmesi üzerine TTNET arıza bildirimi yaptım. TTNET müşteri hizmetleri telefon direği probleminin Türk Telekom'a ait olduğunu ve arıza bildirimini ayrıca oraya da yapmam gerektiğini iletti. Türk Telekom müşteri hizmetlerini aradığımda ise aboneliğimin bulunmadığı bilgisini aldı.

Tekrar TTNET müşteri hizmetlerinin arayıp arıza bildirimi yapmak istediğimde arıza kaydının alındığını ancak arıza detaylarının görüntülenemediğini ve yine arızanın Türk Telekom ile ilgili olduğunu ilettiler. Bunun üzerinden 1 hafta geçmese rağmen arıza ekipleri 2. kez gelmesine rağmen sadece devrilen direğe bakıp geri döndüler ve arızam hala devam etmektedir.

Etiketler :

Hat / Şebeke / Bağlantı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Selim A.
  02 Temmuz
  11:45

  Problem hala çözülmedi.

 • 26 Haziran
  16:19

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.