25 Haziran 2015

Türk Telekom Diğer Müteferrik Ücretler!

232458***5 numaralı ev telefonuma Haziran 2015 döneminde önceki aylara nazaran çok yüksek meblağ olan 170,75 TL tutarında fatura geldi. Fatura detaylarını incelediğimde "Müteferrik Ücret" gibi ne olduğuna anlam veremediğim bir ücret kalemi girdisine rastladım. İtiraz için Türk Telekom resmi sitesinden şikayet formu oluşturdum.

İlgili tutarın ivedilikle düzeltilerek sonraki faturadan mahsup edilmesini ve tekrar edilmemesini talep ediyorum.
Ayrıca kapatılmayan telefonuma kapatılma ücreti adı altında 5,64 TL. Rakam eklenmiş. Bu konuda da düzeltilme yapılmasını talep ediyorum.

Necla 206 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Haziran 2015

    Sayın Necla Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zeliha ÇAMURCU Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön