22 Ocak 2014

Türk Telekom Devrettiğim Hattıma Borç Çıkardı

Türk Telekom 1.5-2 yıl önce hattımı başkasına devrettim. Devrettikten sonra düzenli olarak 5 ay boyunca Telekom bayilerine borç sorgulamasına gittim. Borcumun olmadığı söylendi sürekli. Lakin 1 hafta önce elime borç bilgisi geldi. Hemde faizli olarak Türk Telekom daha önce 2007 yılında aynı şekilde devrettiğim diğer bir telefonuma da böyle 5 sene sonra borç bildirisinde bulundu.

Şimdi sormak istiyorum. Neden borç bildirmek için bu kadara beklenmekte ve 5-6 boyunca neden borç görünmüyor. Ben bunun bilinçli olarak yapıldığını düşünüyorum. Telekom tamamen müşterisinden faiz alabilmek için bu yola başvuruyor. Bimer'e de başvuruda bulunacağım. Böyle birşey olabilir mi.

İsmail 36 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ocak 2014

    Sayın İsmail Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön