14 Mayıs 2013

Türk Telekom Defaatle Yazmama Rağmen Altyapı Sorunumuz Çözülmedi!

Bundan 11 ve 2 ay önce yazdığım iki adet şikayet mesajıma rağmen tatmin edici bir cevap alamadım.Telefonla arayan bayan sıkıntının belediyeden kazı ruhsatı alınamadığı için çıktığını iletti. Ruhsatı ben mi çıkartacağım? Siz müşterinizin talebini iletip baskı yapmanız gerekmiyor mu? O işleri de mi biz takip edeceğiz?

Bu vurdumduymaz tavır karşısında ev telefonu ve adsl hizmeti almaktan vazgeçtim. Telefon için başvuru yapmayacağım lütfen bu sorunla ilgili beni tekrar aramayın artık. 11 ay da iş çözemeyen bir firmayı sadece tebrik ederim.

Zeynelabidin 46 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Sayın Zeynelabidin Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Ömür SÖYLEMEZ Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön