19 Nisan 2013

Türk Telekom Çözüm Bulmak İçin Bir Çabaları Yok!

Dün belirtmiş olduğum alt yapı çalışmaları ile ilgili şikayete istinaden bana otomatik telefon mesajı ile dönüş yapan Türk Telekom Müşteri hizmetleri, mesajında sorunun olumlu olarak çözüldüğü, detaylar için çağrı merkezinden bilgi alabileceğimi belirtti.

Aradığımda karşıma çıkan müşteri temsilcisi ise, nakil talebinin 8 ay önce yapılmış olması sebebiyle, şu anda işlem yapamayacaklarını, en yakın büroya başvurmamı istediler. 8 aydır bir nakil işlemini gerçekleştiremedikleri için özür dileyecekleri yerde, halen bir çözüm üretmektense şubeye gidin, talebiniz iptal görünüyor, çok zaman geçmiş gibi garip cevaplarla beni oyalamaya çalışıyorlar ve benim halen telefon ve internetim yok!

Oğuz 81 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Nisan 2013

    Sayın Oğuz Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön