26 Nisan 2013

Türk Telekom Çevir Sesi Gelmiyor!

Türk Telekom yetkililerine bildirmiş olduğum arıza sonucu bana ilettikleri sms şu şekildedir:

"Sayın Müşterimiz, 26/04/2013 tarihinde 2125294*** numaralı telefonunuza ait arızanız mahalinizden kaynaklı olduğu için kendi imkanlarınızla gidermeniz gerekmektedir.

"Peki Türk Telekom: Hattımda kopuk mu var, eksik mi var sorun nedir? Bu kadar mı değer veriyorsunuz abonelerinize?

Teknik servisiniz sorunun neden kaynaklandığını yazamıyor mu?Neden kaynaklandığını bilmediğim bir sorunun çözümünü nasıl bulmamızı bekliyorsunuz? Şikayetçiyim!!!

Hayati 110 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Nisan 2013

    Sayın Hayati Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Ömür SÖYLEMEZ Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön