18 Mart 2015

Türk Telekom Cayma Bedeli Yansıttı!

Telefon üyeliğimiz Türk Telekom ve internet üyeliğimiz TTNET olan 24 aylık üyelik bittiği için farklı bir firmayla anlaşma yaptık ancak, biz firma değişikliği yaptıktan sonra Telekom'dan 232 liralık bir ceza faturası geldi.

Telefonla yaptığım görüşmede ise dahil olduğumuz kampanyanın Eylül 2015'te biteceği bundan önce iptal ettirdiğim hattın bugüne kadarki indirimlerinin geri alındığı bildirildi. 2 yıldır kullandığım TTNET ve Telekom faturamı incelerseniz 100 TL'den aşağı ödeme yapmadım. Hangi indirimin bedeli isteniyor bizden. Gerekli incelemelerin yapılıp bu ceza bedelinin iptalini talep ediyorum. Bilgilerinize arz ederim.

Gökçe 1.844 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Mart 2015

    Sayın Gökçe Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön