Türk Telekom Çalışanlarının Hatalarını Müşterilerine Ödetiyor.

Yalçın Ç. |

Mart 13 tarihinde iş yerimi kapattım. Bu yüzden yeni 24 aylık taahhütle almış olduğum internet hattımı ve buna bağlı 0224 513 0*** numaralı telefonu 300 tl taahhüt cezasını göze alarak iptal ettirdim. Ne hikmetse internet hattım iptal edilmiş ancak telefon hat iptal talebim yerine getirilmemiş. Öğreniyorumki o tarihten bu tarihe kadarda telefon açıkmış.

Telekom'a yaptığım başvuru neticesinde telefon hattımla ilgili iptal başvuruma ulaşamamışlar. Yani nasıl bir akıl ki o şehirden ayrılan bir kimse kapatılan iş yerindeki interneti iptal edecek ama telefon hattını açık bırakacak. Kendi çalışanlarının hatalarının bedelini müşterilerine ödeten bir firma. Bütün ilişkimi kesiyorum.

Etiketler :

Abonelik İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yalçın Ç.
  31 Ocak
  10:19

  Bu parayı bana ödettiler arkadaşlar. Kendi çalışanlarının hatasını bana ödettiler. Ben ki o tarihte 10 tane farklı kurumlardaki bütün aboneliklerimi iptal ettirdim ama bu bilgisiz ilgisiz personelin yaptığı hata yüzünden 120 TL ceza ödedim. İnternet hattımı iptal etmeyi akıl edebiliyorum ama o internetin telefondan geldiğini anlamayan ve bilgisayar firması işleten biriyim. Hatlarınızı iptal ettirip kullanmayın en temizi bir gün kapınıza dayanıp haberiniz olmadan sizi borçlandırabilirler.

 • Yalçın Ç.
  26 Ekim
  22:27

  Aradan 25 gün geçmesine rağmen geri dönüş yapılmadı. Bu parayıda bana ödettiler devamlı hukuk bolumunden arayıp sizi icraya vermek zorunda kalmayalım diye diye ödettiler. Kendi çalışanlarının kusurunu bana odeten bir firmayla butun ilişkilerimi bitiricem.

 • 01 Ekim
  16:24

  Sayın Yalçın Bey,

  Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim.

  Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır.

  Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim.

  Saygılarımla,

  Pelin ÖCAL
  Müşteri İlişkileri Uzmanı

  ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ

  Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz:

  - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir)
  Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564
  Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786
  (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.)
  - E-posta : iletisim@turktelekom.com.tr
  - Faks: 312 306 07 32
  - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin
  - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz
  - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom
  - Türk Telekom Ofisleri