09 Eylül 2013

Türk Telekom Çağrı Merkezi Personelinin Davranışı!

7 Eylül 2013 tarihinde saat 16:10'da Türk Telekom çağrı merkezini arayarak hattımı nasıl iptal ettirebileceğim konusunda bilgi talebinde bulundum. Karşımdaki isminin R**** olduğunu söyleyen çağrı merkezi personeli, son derece ilgisiz ve ters bir üslupla konuştu. Birbiriyle çelişkili bilgiler verdi, önce sadece bir şubeden yapabileceğim, sonrasında her şubeden gerçekleştirebileceğimi söyledi.

İstediğim şubenin telefon numarasını paylaşmadığı gibi ısrarla istememe rağmen soy ismini vermedi. Görüşmenin sonunda da ben konuşmaya devam ederken telefonu suratıma kapattı. Tüm görüşme boyunca sürekli ters bir üslupla konuştu. Görüşmenin söylendiği gibi kayıt altında olduğunu sanıyorum şikayetçiyim.

Burcu 76 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sayın Burcu Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Yunus Emre TOPAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön