14 Eylül 2013

Türk Telekom Bulutt Ölçüm Cihaz Değişim Sorunu!

Haziran 2013 Erzincan Mimarsinan ASM için bulut ölçüm sistemi taktırmak istedik. Başvuru yaptıktan 1 ay sonra ancak takıldı. Fakat takıldıktan belli bir süre sonra cihazın yanlış ölçüm yaptığını fark edildi. 25.08.2013'de Türk Telekom'a başvurduk. Sensör hatası denilerek yeni sensör gönderildi, kargo parası da tarafımızdan alındı.

Sensör gönderilmesine rağmen 9 gündür gelip takan yok. 15 bin TL'lik aşılarımızın durumundan korktuk. Masrafı önemli değil, aşıların bozulması durumunda bunun farkında olmayacağız ve aşıları bebeklere yapabilme durumumuz olabilir. Bu arada 1 aydır kullanamadığımız bulutt ölçüm için ilk faturanın kesileceğini ve 110 TL istendiğini öğrendik.

Mutlucan 161 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

    Sayın Mutlucan Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön