02 Kasım 2016

Türk Telekom Boş Port Yok!

İstanbul Kartal Atalar Mahallesi Kübra sokakta ikamet etmekteyim boş port olmadığı için internet bağlatamıyorum. Bu sebeple bu bölgede internet bağlatamayan birçok kişi mevcut olduğunu öğrendim alt komşum yeni taşındı ve internetini bağlatamıyor. Belki 1 yıl bile bekleyebileceğini söylemiş Türk Telekom. Madem adam gibi altyapınız yok kardeşim niye bu yükün altına girip milleti internet bağlantısı için bekletiyorsunuz?

İnsanlar başkasının aboneliğini iptal etmesini mi bekleyecek port boşalması için? Port boşalsa kim bilir kaçıncı sırada bekleyenim. Niye bu kadar kişi beklerken alt yapınızı yükseltmiyorsunuz? Bu arada Türk Telekom'dan internet hizmeti almak için başvurmadım bu normal şartlarda yapacağım bir iş değildir. D*** TV ve internet hizmeti içi başvurdum. Çok zor bir şey ki hepsi sizin altyapınızdan hizmet almaya mecburlar.

Hüseyin 221 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin07 Kasım 2016

    Türk Telekom ofisine bilgi almak için gittim. Ofiste müşteri hizmetleri Kartal'ın %80inde bu sorun var dedi. Yılbaşına kadar bu sorunun süreceğini söyledi. Dolayısıyla sanırsam en az 1 Ocak'a kadar ineternetim olmayacak.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön