14 Mayıs 2014

Türk Telekom Bölgemde Altyapı Olduğu Halde Yok Diyor!

Türk Telekom'un kendi sitesinden baktığımda ''İşaretlediğiniz evde/binada Türk Telekom fiber altyapısı bulunmaktadır. Türk Telekom''un hizmet sunduğu İnternet Servis Sağlayıcılardan biri ile irtibat kurarak Fiber İnternet abonesi olabilirsiniz.' yazısını görüyorum.

Müşteri hizmetleri de binamda fiber olduğunu söylüyor daha önceden de gelip kabloları döşediler. Gerekli kutularda binada bulunmakta fakat bugün bir elemanları gelip siz fiber bağlatamazsınız adsl bağlatın dedi. Türk Telekom'un sitesinde ve kendi ağızlarıyla bana söyledikleri şey fiber internet bağlayabileceğimdi fakat bağlamıyorlar. Mahkemede ben haklı çıkacağım ve siz paşa paşa bağlayacaksınız o interneti.

Oğuzhan 172 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön