03 Mayıs 2013

Türk Telekom Bölge Müdürlüğüne Ulaşılmıyor!

Müşteri ilişkileriniz ile adresimi sorgulattık. Sorgulamayı internet sayfanız üzerinden kendim de yaptım ve müşteri temsilcisinin verdiği bilgiden farklı bir bilgiye ulaştım. Neticede telekom bölge müdürlüğüne müracaat etmem söylendi. Neden müşteri temsilcisinin ekranlarında görünen bilgi ile benim karşılaştığım bilgilerde farklılıklar mevcut?

Ayrıca konu hakkında detaylı bilgi almak ve belki de başvuru yapmak için tam 2 saattir Ümraniye bölge müdürlüğünüzü arıyorum ve karşımda tek bir ses dahi çıkmıyor. Telesekreterden ilgili birime bağlanıyorum fakat telefonu asla ama asla kimse açmıyor. Oralarda oturanlar nasıl oluyor da telefonlara çağrılara cevap vermiyorlar?

Eren 89 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Sayın Eren Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön