20 Eylül 2016

Türk Telekom Bir Türlü Yapılamayan Telefon Nakli.

Yaklaşık on gündür ev telefonumu nakil yaptırmaya uğraşıyorum. Defalarca 4441444'ü aradım. Defalarca oradaki görevlilerle aynı konuşmayı yaptım. Ama sonuç yine sıfır. SMS atıp şu saatte oradayız demelerine rağmen gelen giden olmadı. Bayram tatilinde çalışmıyoruz deseler sorun yok, ancak nöbetçi ekip var dediler çalışıyoruz dediler, ortada yoklar. Sadece telefonla arayan müşteriye güler yüzle kimlik bilgilerini teyit etmeyle olmaz bu işler Türk Telekom, aslolan saha çalışmasıdır. Bence şu an Telekom bu işi yapamıyor.

Güven 110 Okunma

Cevaplar

  • Güven30 Eylül 2016

    Artık internet hattı nakil işlemi tam bir komediye ve sinir yapısını sınamaya döndü. Dün 3 defa arandım. Hat nakil işleminin iptal edildiğini söylediler yeniden müracaat aldılar. Bu arada kimin neden iptal işlemini yaptığını kimse bilmiyor. İkincisi ise yine nakil talebimi aldığını söyledi. Ben işlem ne aşamada diye aradım nakil talebimin ekranda görünmediğini ancak alabileceğini söyledi:-) talebi tekrar aldılar, yarım saat geçmeden otomatik arama ile nakil işleminin yerine getirilemediği bildirildi, ben yazmaktan sıkıldım, Telekom uğraştırmaktan sıkılmadı.

  • Güven21 Eylül 2016

    Bu sabah Telekom'dan arandım, tam bir komedi. Alt yapı farkından dolayı talebimin merkezden iptal edildiğini yine merkezden tekrar talep oluşturulup işlemin yapılacağını söylediler. Sinir harbi yapıyoruz Telekom'la. Telefondaki kızcağıza ne diyeyim kibarca anlatmaya çalışıyor. Telekomda adam gibi bir yönetim olsa bu tür aksaklık olmaz. Ancak Şikayetvar com dan takip ettiğim kadarı ile Telekom'la ilgili şikayetler dağ gibi yığılı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön