20 Mayıs 2015

Türk Telekom Bir Türlü Giderilemeyen Arıza!

Telefonumda çevir sesi gelmediği için kayıt oluşturdum. Ekip eve geliyor ve direkte kopma olduğunu diğer ekibin ise geleceğini söylüyor ama hala gelecek ve ne zaman arayıp kayıt oluştursam 10 dk içinde mesaj geliyor arızanız giderilmiştir diye. Bu nasıl bir arıza çözüm anlayışıdır. Müşteri memnuniyet anlayışınız bu mudur.

Hüseyin 69 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin22 Mayıs 2015

    Türk Telekom arizayi yapmadi yapmadi sonunda ikinci kez gelmeden arizanin mahalimden olduğunu söylüyorlar bu nedir. burada kullanmis olduğum telefon bilgisinide vermeden nasıl bana destek olacaksiniz.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mayıs 2015

    Sayın Hüseyin Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zeliha ÇAMURCU Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön