11 Temmuz 2015

Türk Telekom Bir Hizmet Sunulmadan Paramız Alınıyor!

İzmit Suadiye'de yazlık bir evimiz var ve burada yıllardır Türk Telekom ile uğraşıyoruz ve şu güne kadar tam bir gün bile doğru dürüst çalışmadı ne telefon hattımız ne internetimiz. Senelerdir kullanmadığımız zamanda bile para öderken sadece beklentimiz biz bu eve geldiğimizde internetimiz kesintisiz çalışsın. Fakat bu sene iyice abarttılar ve telefon hattımız kim bilir ne zamandır yok ama en azından 1 aydır olmadığından haberdarız bu tabii internete de yansıyor.

Hakkında arıza kaydı da yarattık ama henüz bir değişiklik olmadı. Artık Türk Telekom'da TTNET'de harekete geçmeli. Hiçbir şey sağlamadan para alıyorlar ve bu yanıltmaktan başka bir şey değil. Umarım hatalarını düzeltirler.

Fuat 109 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Temmuz 2015

    Sayın Fuat Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Burcu POLAT Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön