21 Ekim 2014

Türk Telekom Bir Ayda 2 Fatura!

Otomatik ödeme talimatı vereli 6 ay oluyor. Dün bir kontrol edeyim nedir durum dedim 2 kez fatura kesilmiş, otomatik ödemede olduğu içinde kimse fark etmemiş. Banka Türk Telekom gönderdi Türk Telekom tekrar bankada bir problem olmuştur dedi. Banka İş Bankası aynen şunu dedi, bu şekilde olabiliyormuş lakin Türk Telekom başkası o parayı almazmış.

Neyse tekrar Türk Telekom'a gittiğimde şükür buldular ne faturası olduğunu 4-5 ay önceki faturamı ödememişim o faturaymış. Ben ödediğimi iddia ediyorum bana o tarihteki makbuzu bulabilirseniz paranız iade olur diyorlar. Dedim o makbuzu bulma ihtimalim var mı olabiliyor mu bu şekilde ödenip 6 ay sonra ödenmemiş denip makbuz karşılığı iade. Evet dediler. Garip.

Arda 279 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ekim 2014

    Sayın Arda BEY, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zekeriya AY Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön